Len to najlepšie - NAŠE PRODUKTY

Naše produkty

Sme hrdí na to, že sme lídrom v oblasti cross-mediálneho sprostredkovania a poskytujeme top služby a spolupracujeme so silnými partnermi. Naša spoločnosť je vedená vášňou pre dynamické médiá a nové trendy v oblasti internetovej reklamy.

Top služby a silní partneri

Spoločnosť Adresarfiriem  sa v posledných rokoch úspešne dostala do pozície No.1 v oblasti cross mediálneho sprostredkovateľa. Na adresarfiriem.sk odporúčame kvalitné a vybrané spoločnosti - zriadime firemný profil, doplníme podrobne vyplneným textom, fotografiami, kľúčovými slovami a pre firmy, ktoré sledujú trendy vytvoríme firemné video. 

S hrdosťou spolupracujeme s mediálnou skupinou Bauer Media Slovakia, najväčšou audio mediálnou skupinou na Slovensku. Prostredníctvom tejto cennej spolupráce sme schopní poskytovať našim klientom unikátny prístup k audiencii prostredníctvom ich popredných médií, vrátane rádia Europa 2.

Spolupráca s rádiom Europa 2 nám umožňuje zvyšovať povedomie o Adresarfiriem.sk a našich portáloch prostredníctvom silného média, ktoré má vysokú dosah a lojálnu poslucháčsku základňu. Naše reklamné kampane a posolstvá sa šíria cez tieto kanály, čo nám pomáha oslovovať a informovať širokú verejnosť o našich službách a príležitostiach pre malých a stredných podnikateľov.

 Spoluprácou s Bauer Media Slovakia dávame priestor malým a stredným podnikateľom, aby získali prestížny mediálny prostor v danom regióne. Veríme, že aj menšie podniky majú veľký potenciál a hodnotu, a preto sa snažíme zvýšiť ich viditeľnosť a dôležitosť prostredníctvom našich médií a portálov.

Naša spolupráca s mediálnou skupinou Bauer Media Slovakia nám umožňuje dosiahnuť ešte širšiu audienciu a prinášať nové príležitosti pre našich klientov. Sme hrdí na túto spoluprácu a veríme, že vytvárame pozitívny vplyv na podnikateľskú komunitu na Slovensku.

Naše portály

www.adresarfiriem.sk - Naša hlavná platforma, kde môžete nájsť široký výber kvalitných firiem a služieb.

www.kulinarium.sk - Portál, ktorý vám odporúča špičkové gastronomické podniky.

www.shoppingtips.sk - Pre tých, ktorí milujú nakupovanie, tu nájdete tipy na obchody, predajne a eshopy.

www.remeslaasluzby.sk - Pre oblasť remesiel a služieb ponúkame informácie o odporúčaných poskytovateľoch.

www.zdravieafit.sk - Odporúčané vybrané a kvalitné lekárne, ambulancie, doktorov a iných partnerov.